FANTASTİKKİTAP: İddialı portföyü ile yayın hayatına 2015 yılının son aylarında başladı. Günay GAFFUR, Neslihan AKBAYDAR, ünlü rock müzik grubu MANGA üyesi Ferman AKGÜL, Alessia GAZZOLA, Edgar Allen Poe gibi yerli ve yabancı yazarları portföyüne ekliyor.

 FANTASTİKKİTAP: Amacı, genç yetişkin okur kitlesi için yayımladığı ve yayımlayacağı özel kitaplarla fark yaratmaktır. Genç yetişkinler için dünyada popüler olmuş, eğlenceli, aşk, macera ve korku öğeleri barındıran; zaman zaman fantastik, gotik yahut macera, polisiye barındıran kitaplar yayımlayarak genç ve dinamik editoryal kadrosu ve yaratıcı pazarlama aktivetelerini uygulama gücüyle kısa sürede dikkatleri üzerine topladı.  Kısa zaman içinde Kahin, Çırak, Mührün Sırrı, Karanlıklar Prensesi Vampir Carmilla, Dracula’nın Konuğu, Prensesin Kemikleri, Kuzgun, Sonsuza Dek Saklanmayacak Bir Sır, Kuyu ve Sarkaç, Tuhaflık Meleği, Bir Kudüs Öyküsü, Annabellee gibi başarılı kitaplar ile gençlerin merakla takip ettiği bir yayınevi oldu.

FANTASTİKKİTAP: Edgar Allen Poe’nun daha birçok kitabıyla, Sir Arthur Canon Doyle, Sheridan Le Fanu, Benoit Becker, Bram Stoker, Mary Elizabeth Braddon, Luigi Capuana, Frederick Cowles, Johann Ludwig Tieck gibi ünlü yazarları da portföyüne katarak büyümeye devam ediyor...